Kierunek Dietetyka, prowadzony na naszym wydziale, uznany został w rankingu kierunków studiów PERSPEKTYWY 2026 za najlepszy w Polsce!
To już czwarte takie wyróżnienie!
Warto podkreślić, że uzyskanie tej pozycji jest efektem zaangażowania całej społeczności akademickiej Wydziału Żywienia Człowieka, wykładowców, studentów, a także partnerów z otoczenia gospodarczego. Wszystkim składamy podziękowania i gratulujemy wspólnego sukcesu!