„Zbierajmy nakrętki” – pomoc dla Basi!

Pracownicy i Studenci w czasie wakacji biorą aktywny udział w akcji „Zbierajmy nakrętki” – pomoc dla Basi!

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji charytatywno-ekologicznej, która polega na zbiórce plastikowych zakrętek (po sokach, napojach i innych plastikowych opakowaniach). Zebrane nakrętki przerabiane są na surowiec wtórny, a uzyskane w ten sposób środki pieniężne przekazane zostają na leczenie i rehabilitację dla bardzo chorej dziewczynki – Basi.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Pracowników Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka oraz Studentów Wydziału Żywienia Człowieka SGGW do włączenia się i udziału w zbiórce „Zbierajmy nakrętki” – pomoc dla Basi.

W szatni (przyziemie) od  strony Dziekanatu znajduje się przygotowane pudełko służące do zbiórki nakrętek oraz plakat informacyjny związany z prowadzoną akcją. Jeśli mamy większą ilość nakrętek, można również zostawić je w przyniesionym opakowaniu. Zbieramy nakrętki wyłącznie plastikowe (np. po mleku, sokach, różnych napojach, kosmetykach, płynach do prania i płukana oraz innych plastikowych opakowaniach).

Prosimy Pracowników i Studentów również do rozpropagowania akcji w swoim środowisku oraz do włączania w tę szczytną akcję swoje rodziny i znajomych.
Nasza wspólna pomoc jest bardzo potrzebna!

Zespół ds. Inicjatyw Społecznych
Wydział Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie