Żywienie Człowieka i Ocena Żywności

Dziekanat kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
Studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

Efekty uczenia się

Praktyki

PRAKTYKI ZAWODOWE na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności
  • Koordynator praktyk

Koordynator praktyk: dr inż. Katarzyna Kozłowska

Pokój 2127, budynek 32

+48 22 5937-115 katarzyna_kozlowska@sggw.edu.pl

Konsultacje

• Wtorki godzina 10-12 dla studentów 4 semestru
    • Wtorki godzina 14-16 dla studentów 6 semestru

Uwaga – proszę nie kontaktować się w sprawie praktyk na czacie MS Teams; proszę wysyłać e-maile z adresu uczelnianego (sXXXXXX@sggw.edu.pl)

• Dokumenty do pobrania

Pliki dla Studentów realizujących praktyki na podstawie “Umowy o organizację praktyki”. Kliknij w wybrany dokument, aby go pobrać.

Dokumenty podstawowe:

Umowa o organizację praktyki – Wydział Żywienia Człowieka

Studenci zbierają podpisy na 3 egzemplarzach Umowy: jeden dokument przeznaczony jest docelowo dla Praktykodawcy, drugi dla Studentów, a trzeci dla Koordynatora ds. praktyk. Koordynator musi otrzymać Umowę (ze wszystkimi wymaganymi podpisami) najpóźniej na tydzień przed datą rozpoczęcia praktyki przez Studentów

Dziennik praktyk

Dokumenty dodatkowe:

Skierowanie na praktyki – dokument wystawiany przez Koordynatora ds. praktyk na wniosek Studenta

Skierowanie Sanepid – dokument wystawiany przez Koordynatora ds. praktyk na wniosek Studenta.

• Oferty praktyk

Praktyki / staże były jak dotąd oferowane przez wiele podmiotów, m.in. przez takie firmy i instytucje jak: Makro Cash&Carry (Dział Zarządzania Jakością), Ferrero Polska (Dział Zapewnienia Jakości), Dietanova, Bellako, Fundacja BOŚ, Urząd M.St. Warszawy, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre. Warto kontaktować się z tego typu firmami i instytucjami, poszukując możliwości realizacji praktyki. Zachęcamy także do przeglądania ofert Biura Karier SGGW – link do strony dostępny jest tutaj.

Poniżej przykładowe oferty praktyk/staży. Uwaga – o aktualności oferty decyduje Praktykodawca.

Kliknij w wybraną ofertę aby zobaczyć szczegółowe informacje.

Program Stażowy Danone w Dziale Marketingu (Actimel) Danone

Praca dyplomowa